אימון אישי בונה

אימון אישי טיפול פסיכולוגי פסיכולוג טיפול משפחתי טיפול אישי טיפול זוגי טיפול בילדים כניסה למשרדים מי אנחנו צור קשר
 
אימון אישי
טיפול פסיכולוגי
מאמן אישי
אימון עסקי
טיפול אישי
מאמן עסקי
טיפול בילדים
כניסה למשרדים
מי אנחנו
דרושים
צור קשר

אימון אישי בונה

אימון אישי, כמושג חדש ולא כל כך מוכר, מעורר אצל רבים שאלות שונות. להלן, בקצרה, התייחסות למספר שאלות שאני נשאל לעיתים קרובות:
מהו אימון אישי בונה? למי הוא מתאים?
אימון אישי בונה יכולות הוא תהליך קצר ויעיל בו המתאמנים מתמודדים עם קשיים ובונים יכולות לטווח ארוך בתחומי החיים השונים, בליווי של מאמן אישי מוסמך ומנוסה. אימון אישי בונה תורם ומקדם בכל תחומי החיים החשובים.
אימון אישי מתאים למי שרוצה לפתור בעיות ולשפר, מוכן/מסוגל לפעול לשם כך ורוצה לעשות זאת בליווי מקצועי של מאמן שמדרבן, מעודד, מקשיב, שואל ומפרגן.
במהלך אימון אישי מתרכזים במה ואיך אפשר לעשות מתוך הנחה שלכל אדם יש יכולות שבעזרתן אפשר לפתור ולשפר. המתאמנים מזהים את התכונות החזקות שלהם ולומדים להשתמש בהן כדי להתקדם. אימון אישי מעודד ניתוח הצלחות ולימוד מהישגים ומדרבן את המתאמנים לפתח פתרונות משלהם ולגבש דפוסי פעולה עצמאיים. אימון אישי, כשמו כן הוא - אישי, המתאמנים לומדים להכיר ולקבל את עצמם ולגלות מה היא הדרך שלהם לפעול למען מה שחשוב להם.
האם אימון אישי בונה מתמקד בפתרון בעיות דחופות או בבנייה לטווח ארוך?
גם וגם. אימון אישי משלב הווה ועתיד, דחוף וחשוב, פתרון של קשיים קיימים ובניית יכולות אישיות וחברתיות לטווח הארוך. אם לא נתמודד עם קשיי ההווה, לא נתפנה לחשוב על העתיד - ולהיפך, אם נסתפק בכיבוי שריפות ולא נבנה לטווח ארוך, ההישגים לא יחזיקו מעמד זמן רב.
האם אימון אישי בונה הוא תהליך משימתי המתנהל או תהליך רגשי והווייתי?
שוב, גם וגם. אימון אישי הוא תהליך של שינוי ורכישת הרגלים "טובים". במהלכו, בדומה לפרויקט מנוהל, בונים תכניות פעולה, מגדירים מטרות, מבצעים  ומתרגלים. שילוב הצד הרגשי מאפשר להגדיר את המטרות הנכונות ולפתח מוטיבציה אישית גבוהה לפעולה ולהשגת תוצאות שנשמרות לאורך זמן.
כמה זמן אורך אימון אישי בונה ?
אימון אישי הוא בד"כ תהליך של 10-18 פגישות ומתפרס על פני 3-4 חודשים. קצר בהרבה מטיפול פסיכולוגי אבל לא תהליך "אינסטנט" של זבנג וגמרנו.
מה הם הנושאים העיקריים בהם אימון אישי יכול לתרום?
ובכן, מאחר ואימון אישי בונה עוסק באדם כשלם בעל מכלול של יכולות ותכונות (גישה הוליסטית), הוא יכול לתרום לקידום נושאים רבים בתחומי החיים השונים. לדוגמא: שיפור הביטחון העצמי, טיפול בפרפקציוניזם,  ניהול אישי (זמן, תקציב אישי, עדיפויות אישיות, קבלת החלטות, הבחנה בין עיקר לטפל וכדומה), כישורים חברתיים, תקשורת בין אישית אסרטיבית, זוגיות ומשפחה, קריירה וכישורי ניהול, בריאות ודימוי גוף, איזון בין תחומי החיים, ועוד.

נכתב על ידי יוסי וילנסקי
052-6968695
מאמן אישי מוסמך

אנו ממליצים להשאיר את הפרטים באתר ולקבל הצעות ממספר מאמנים אישיים הקרובים לבית בחינם וללא התחייבות

 
הרשם להצעה ממאמן
שם:
טלפון:
כתובת מייל:
עיר:
אנא מלא/י את הטופס הקצר הבא:
סוג:
שם פרטי:
משפחה:
אימייל:
טלפון:
נייד:
עיר מגורים:
דיאטה
פתרונט  
פסיכולוגיה
פסיכולוג ילדים  פסיכולוג בקריית שמונה  פסיכולוג בצפת  פסיכולוג בנתניה  פסיכיאטר ילדים  פסיכולוג לילד  חרדות אצל ילדים  דיכאון אצל בני נוער  
פוסט טראומה  מחשבות טורדניות  הזיות  הפרעות חרדה  חרדת נטישה  אובססיה  פרנויה  אינסומניה  
דיסוציאציה  פיצול אישיות  פסיכולוגיה חברתית  פסיכולוגיה התפתחותית  פסיכולוג קליני  פסיכולוגים  פסיכולוגים בתל אביב  חרדה  
פסיכותרפיה  שליטה בכעסים  סכיזופרניה  הפרעת אכילה  משפחה חורגת  סופר נני פרקים מלאים  פסיכולוג לזוגיות  דיכאון  
פסיכולוג דרך קופת חולים כללית  פסיכולוג דרך מכבי  פסיכולוג קליני ילדים  פסיכולוגית העצמי  פסיכולוגית ילדים  פסיכולוג לאומית  אינטרמן  מודעות עצמית  
פסיכולוג  התמודדות עם בגידה  
אימון אישי
העלאת ביטחון עצמי  אישי לילדים  דימוי עצמי  אימון אישי בכפר סבא  קואצ'ינג בלוד  קואצ'ינג במודיעין  אישי בונה  הגשמה עצמית  
סדנת ביטחון עצמי  קואצ'ינג בראשון לציון  מנהיגות  אימון יחסים  ביטחון עצמי נמוך  אימון אישי לזוגות  טיפול דרך אימון אישי  אישי לנוער  
אימון אישי לזוגיות  משפחה חורגת עונה 5  תשומת לב  אגואיסט  סופר נני  אימון אישי בחיפה  
פרסום חינם  מטח  חדר כושר  סדנאות  תמונות  רדיו ישראל  עבודה מהבית  חוות דעת  חברת חשמל